חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  צוחק מכל הלב: אדיר מילר התארח במועדון הנוער IBD

  צוחק מכל הלב: אדיר מילר התארח במועדון הנוער IBD (הגדל)

  הבדרן והשחקן המצליח ("רמזור") הגיע למרכז הרפואי 'וולפסון' במסגרת פעילות דו-חודשית שמטרתה לתמוך בבני נוער החולים במחלות מעי דלקתיות ובהוריהם. "בני הנוער נפגשים עם אישיות ידועה ובעלת פן קומי, על מנת שיראו לילדים את הצד ההומוריסטי של החיים", סיפר פרופ' לוין, מנהל המרפאה לטיפול ב-IBD.

   

  הצחוק טוב לבריאות! בשבוע שעבר התארח הקומיקאי והשחקן, אדיר מילר, במועדון הנוער IBD, לשיחה עם בני הנוער החולים במחלות מעי דלקתיות. הבדרן הנודע סיפר על עצמו וחלק מניסיון חייו, בני הנוער הגיבו בסיפורים על חוויותיהם, כאשר כל השיחה נערכת בסימן הומוריסטי.

   

  פעילות המועדון, אותה מרכזים אנשי היחידה לגסטרואנטרולוגיה בילדים, נערכת על בסיס דו-חודשי, כאשר באירוח הקודם הגיעו למרכז הרפואי 'וולפסון' בת-אל ומעיין, שהתמודדו בעונה האחרונה של "המרוץ למיליון". כלל המפורסמים שנטלו וייטלו חלק בפעילויות המועדון עושים זאת על בסיס התנדבותי.

   

  פרופ' אריה לוין, מנהל היחידה לגסטרואנטרולוגיה בילדים ומרפאת IBD, סיפר על הפרויקט: "במסגרת המרכז ל-IBD ילדים במרכז רפואי 'וולפסון' מתקיימות מספר פעילויות של תמיכה בהורים ובילדים. השנה התחלנו בפעילות חדשה שנועדה לתמוך במתבגרים עם מחלות מעי דלקתיות, אשר נקראת מועדון נוער. במסגרת המפגשים - שמתקיימים אחת לחודשיים - בני נוער עם מחלות IBD נפגשים עם אישיות ידועה בעלת פן הומוריסטי, על מנת לראות את הצד ההומוריסטי יותר של החיים".

   

  אם גם אתם בני נוער מעל גיל 12, ומתמודדים עם מחלות מעי דלקתיות, תוכלו להיכנס לדף זה, או לחילופין ליצור קשר עם קרן (טלפון: 03-5028838) ולקבל ממנה פרטים על מפגשים עתידיים.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד