חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  האריות של "ליונס" נרתמים למען 'וולפסון' וילדי חולון!

  האריות של "ליונס" נרתמים למען 'וולפסון' וילדי חולון! (הגדל)

  הסניף המקומי של ארגון המתנדבים העולמי ארגן טקס במעמד ראש העיר מוטי ששון, והכריז על תרומת ציוד בסך 20 אלף שקלים למערך האורתופדי, בנוסף לרכישת מכשור מתקדם שיסייע לאתר ליקוי ראיה ויקל על פעילות מחלקת העיניים

   

  מועדון "ליונס" חולון ממשיך בפעילותו למען הקהילה, ובשבוע שעבר נערך טקס רב רושם בנוכחות ראש העיר חולון, מוטי ששון, ובו הכריזו על מספר תרומות חשובות שהצליחו לגייס - לטובת המרכז הרפואי 'וולפסון' וילדי העיר.

   

  ציוד בסך 20 אלף שקלים נרכש עבור המערך האורתופדי, עמו מצוי מועדון "ליונס" חולון ביחסים מצוינים זה שנים רבות. הציוד כולל הן ציוד רפואי, בדמות מד-חום לבדיקה בכף היד, והן ציוד מנהלי - כיסאות רחיצה למאושפזים ועגלות סידור למערך.

   

  תרומה חשובה לא פחות הורמה עבור ילדי הגנים בחולון. מכשיר לבדיקת ליקוי ראיה המכונה "Photo-Scanner", שמאפשר לאתר פזילה ו-"עין עצלה" ועלותו עומדת על 50 אלף שקלים, נרכש וישמש לבדיקת 9,000 ילדי גן החובה בעיר. ילד שלא יצלח את הבדיקה בהצלחה יופנה להמשך טיפול במרכז הרפואי, אצל ד"ר דורון נוימן, מומחה לרפואת עיניים בילדים. "ההורים לא הולכים הביתה רק עם תוצאות בדיקה, אלא עם כתובת ועם תור לרופא", הבהיר רמי ארד, נציב "ליונס" ישראל (לשעבר), ואחד ממארגני האירוע האחרון. "לפי הסטטיסטיקה, לכ-5% מהילדים ישנה בעיה כלשהי בעין הדורשת המשך טיפול. אם נושא העין העצלה לא מטופל עד גיל 6 או 7, מדובר בנזק בלתי הפיך. אני מכיר את הנושא באופן אישי, אשתי איבדה ראייה בעין אחת עקב היעדר טיפול בזמן".

   

  ארד גם הנחה את הטקס, במהלכו קיבלה תלמידת תיכון מלגה בסך 5,000 שקלים, המוענקת בתחום מנהיגות ומצוינות, על שמה של חווה כץ ז"ל, שהייתה חברת מועדון "ליונס" חולון. באירוע השתתפו גם רמי אפרתי, נציג "ליונס" ישראל; חדווה מצר, נשיאת מועדון "ליונס" חולון (האב); נציגי משפחת כץ לדורותיה; וכמובן, נציגי המרכז הרפואי 'וולפסון' - ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז; ד"ר אליהו אדר, מנהל המערך האורתופדי; וד"ר נוימן.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד