חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  הנשיא המיועד של ארגון 'רוטרי' העולמי ביקר במרכז הרפואי

  הנשיא המיועד של ארגון 'רוטרי' העולמי ביקר במרכז הרפואי (הגדל)

  גארי הואנג וחברי הוועד המנהל של ארגון ההתנדבות הבין-לאומי הגיעו ל-'וולפסון' בכדי להתרשם מפרויקט "הצל לבו של ילד": "הפרויקט מהווה גשר לשלום והידברות במזרח התיכון", ציינו בסיפוק. ד"ר ברלוביץ': "מגשימים את חזונו של עמי כהן, זכרו לברכה".

   

  הנשיא המיועד של ארגון ההתנדבות הבין-לאומי, 'רוטרי', גארי הואנג, הגיע הישר מטייוואן לביקור תמיכה במרכז הרפואי 'וולפסון' ובפרויקט "הצל לבו של ילד". מלווה ברעייתו ובג'קסון שי, חבר הוועד המנהל של 'רוטרי' העולמי, הואנג זכה להסבר קצר אודות פעילות העמותה, מפיו של מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ'.

   

  "אנו מגשימים במלואו - ואף מעבר לכך - את החזון של מנתח הלב עמי כהן ז"ל, אשר ייסד את הפרויקט", אמר ד"ר ברלוביץ' למבקרים הנכבדים והוסיף כי במהלך שנות הפעילות נותחו ב-'וולפסון' מעל ל-3,000 ילדים מ-47 מדינות שונות. האורחים מטאיוואן הביעו את הערכתם הרבה לפעילות ההומניטארית של "הצל ליבו של ילד" ב-'וולפסון': "לא רק בהיבט הרפואי החשוב, אלא בעיקר משום שהפרויקט מהווה גשר לשלום והידברות במזרח התיכון".

   

  אל הואנג ושי הצטרפו גם גידי פייפר, דירקטור ב-'רוטרי' העולמי ונגיד 'רוטרי' ישראל לשעבר; יורם כהן, יו"ר "הצל לבו של ילד" ונגיד רוטרי ישראל לשעבר; עמירם ואן קלוטן, נשיא 'רוטרי' חולון בעבר וחבר הוועד המנהל של "הצל לבו של ילד", וסיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל לבו של ילד".

   

  עמותת "הצל לבו של ילד" עובדת בשיתוף פעולה עם מועדוני 'רוטרי' ברחבי העולם כבר שנים רבות, ורבים מפעילי העמותה בארץ ובחו״ל הם אנשי הארגון . במהלך הביקור סיירו האורחים במחלקות הילדים של 'וולפסון', בהדרכת מנהל טיפול נמרץ בילדים,  ד"ר ציון חורי, ופגשו ילדים מאתיופיה, טנזניה, גאנה, קניה, הרשות הפלסטינית, רומניה, הונדורס ועיראק. הביקור הסתיים בבית הילדים של "הצל לבו של ילד" בחולון, שם פגש הנשיא המיועד ילדים נוספים המחלימים מניתוחי לב ואת מתנדבי העמותה מרחבי העולם.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד