חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  ירדנה עובדיה: "אתם פועלים לתפארת מדינת ישראל"

  ירדנה עובדיה: "אתם פועלים לתפארת מדינת ישראל" (הגדל)

  הדברים נאמרו ע"י אשת העסקים הידועה במהלך ביקור שערכה במרכז הרפואי 'וולפסון', במסגרת פרויקט "הצל לבו של ילד". סוכם על שיתוף פעולה עם גיאנה המשוונית, שם הקימה עובדיה שני בתי חולים.

   

  אשת העסקים, ירדנה עובדיה, ביקרה ביום ראשון האחרון במרכז הרפואי 'וולפסון' והתרשמה מפעילותה של עמותת "הצל לבו של ילד", לקראת שיתוף פעולה עתידי בין הצדדים. עובדיה, שהתפרסמה בארץ בזכות קשריה עם שליט גינאה המשוונית, תיאודור אוביאנג, מימנה את הטסתה של תינוקת בת שנה עם מום בלבה, מהמדינה האפריקנית לשולחן הניתוחים.

   

  "העשייה המבורכת שלכם עדיין לא הגיעה להכרה הראויה לה", קבעה עובדיה, שיזמה את הקמתם של שני בתי חולים בגיאנה המשוונית. "אתם פועלים לתפארת מדינת ישראל, וזה צריך להיאמר ולהיכתב בכל מקום. הילדה שאני הבאתי מגינאה לניתוח לב ב-'וולפסון' - לא היה לה שום סיכוי לשרוד בלעדיכם. אתם נתתם לה חיים. אנחנו נשמח מאוד לשיתוף פעולה, זו תהיה גאווה שלי, התקווה שלי והמשאלה שלי, עבור גינאה ועבור מדינות נוספות באפריקה".

   

  ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי, סיפר לעובדיה במהלך פגישה שערך עמה ועם סיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל לבו של ילד", אודות הפעילות חוצת הגבולות המדיניים והפוליטיים של הצלת ילדים הלוקים בליבם המתקיימת ב-'וולפסון'.

   

   

  בין היתר, הדגיש כי עד כה נותחו במסגרת הפרויקט מעל ל-3,200 ילדים מ-47 מדינות שונות, בהן מדינות אפריקה, מזרח אירופה, סין, עיראק, סוריה והרשות הפלסטינית. "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה ההומניטארי של הצלת ילדים בארצות שבהן השירות הרפואי המתאים לא יכול להינתן", אמר ד"ר ברלוביץ'. בתום הביקור, ולאחר שפקדו גם את בית הילדים של "הצל לבו של ילד" בחולון, הוחלט על המשך קיום קשר משותף.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד