חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  ערב הוקרה מרגש למתנדבים במרכז הרפואי 'וולפסון'

  ערב הוקרה מרגש למתנדבים במרכז הרפואי 'וולפסון'

  המרכז הרפואי הודה למתנדבי "עזר מציון" ועמותת י.ע.ל על פעילותם הברוכה, בערב שכלל שירה בציבור, מופע הומוריסטי וסדנא לעבודת צוות והתמודדות עם פחדים ולחצים.

   

  לרגל השנה החדשה הזמין המרכז הרפואי 'וולפסון' את המתנדבים במרכז, במסגרת עמותת "עזר מציון" ועמותת י.ע.ל, לערב חוויתי ומעניין, בסימן הוקרה על נתינתם והסיוע המשמעותי שהם מעניקים לצוות המרכז, למטופלים בו ולבני משפחותיהם.

   

  הערב כלל מופע שירה בציבור, בניצוחו של ערן כץ, שליווה את הנוכחים בנגינת גיטרה; מופע הומוריסטי - "אהבה זה דבר מצחיק" - פרי יצירתה של מרים ברנהרדט, מספרת סיפורים וציירת; הרצאה על התמודדות מול פחד ולחץ וסדנת "עבודת צוות" של יוסי בן חמו, מאמן אישי; וברכות ממנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ', יו"ר עמותת י.ע.ל, חמדה ישראלי ומנהלת סניף "עזר מציון" ב-'וולפסון', מזל וייס-צברי. האירוע הונחה על-ידי עוזרת מנהל המרכז הרפואי, פנינה ארד.

   

  "אני חושבת שזה נותן ראי למתנדב על העשייה שלו כאן - הוקרה והערכה של המרכז הרפואי לפועלו בתוך כותלי המרכז, כתמיכה למשפחות שנמצאות פה ברגעים קשים", סיכמה מזל וייס-צברי את האירוע, והוסיפה: "המתנדבים מסייעים להורדת הנטל מהצוות הרפואי".

   

  בסיום הערב הוענק שי צנוע על-ידי "עזר מציון" לכלל המתנדבים.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד