חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  חדש ב-'וולפסון': המכון המתקדם בישראל לבריאות השד

  חדש ב-'וולפסון': המכון המתקדם בישראל לבריאות השד (הגדל)

  הודות לתרומתה הנדיבה של משפחת ליפאטין, שהושגה באמצעות עמותת הידידים ובסיוע קרן היסוד, הושלמה הקמת המרכז המתקדם לבריאות השד, במרכז הרפואי 'וולפסון', הכולל מכון ממוגרפיה עם הציוד המתקדם ביותר, מרכז לייעוץ גנטי ואבחון מוקדם וטיפול כירורגי מהיר.

   

  באירוע שנערך במרכז הרפואי 'וולפסון', בנוכחות חברי הנהלת המרכז הרפואי; חברי עמותת הידידים; ראש המוסד לשעבר, שבתי שביט (ידיד ותיק של 'וולפסון'); ואיש העסקים, שוקי מדנס, נחנך המכון לבריאות השד ע"ש ליפאטין. המכון פועל מתוך גישה רב-תחומית ומובילים אותו מומחים בעלי שם בתחום הדימות, הגנטיקה והכירורגיה, כאשר המכון מקבל הפניות מכל קופות החולים, ומספק הן אבחנה מוקדמת - והן טיפול מתאים.

   

  מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ', אמר: "המרכז הרפואי וולפסון נמצא בתנופת התחדשות. הקמנו פה, תחת קורת גג אחת, מרכז מתקדם לבריאות השד, אשר מכיל את הציוד המתקדם ביותר וכוח אדם מקצועי ביותר, ומספק שירות לא רק בתחום הדימות, אלא גם בייעוץ גנטי, באבחון מוקדם ובטיפול כירורגי מהיר. אני מודה לתורמים הנדיבים, משפחת ליפאטין, שבזכותם נוכל לפעול למען בריאות נשות האזור".

   

  יו"ר עמותת הידידים ע"ש אדית וולפסון, בן-חור ירושלמי: "אני יודע שיש לנו חלומות גדולים, אבל רק מי שמעיז לחלום אותם מגיע להישגים משמעותיים. לשם הישגים כאלה, אנחנו זקוקים לחברים טובים, ואני מודה לתורמים הנדיבים שלנו ולשותפים; קרן היסוד ושבתי שביט, אשר מאפשרים לצוות המקצועי של המכון לבריאות השד בוולפסון להבטיח את בריאותם של כמה שיותר תושבים. רגע לפני ראש השנה ויום כיפור, אנחנו עומדים פה בגאווה, משום שבזכות העשייה הזו נוכל להציל חיים רבים".

   

  מנהלת המכון לבריאות השד ע"ש ליפאטין ב'וולפסון', ד"ר טלי ארזי-קליינמן: "אנחנו מוקפים באוכלוסייה מגוונת, חלקה מגיעה מתנאים סוציו-אקונומיים לא פשוטים, ואנחנו שמחים להיות כאן עבורם, ולהעניק לכולם - ללא יוצא מן הכלל - שירות מקצועי ואיכותי. אני יכולה כבר כעת לומר ששינינו לחלוטין את חייהם של המטופלים שלנו, אשר כבר נבדקו וקיבלו טיפול יעיל בזמן. אנחנו מצילים חיים על בסיסי יומי, מתוך תחושת שליחות, וכעת יש בידינו יותר כלים להמשיך ולעשות זאת".

   

  יו"ר קרן היסוד העולמית, אליעזר זנדברג: "אנחנו עובדים על הרבה פרויקטים גדולים, אך ללא ספק זהו החשוב שבהם. הקמת מרכז רפואי כה חשוב להצלת חיים זהו הבסיס החשוב ביותר. סודנו אינו בארגון, אלא באנשים העומדים מאחוריו. אחוות היהודים בכל העולם, נדיבות היהודים ודאגתם למדינת ישראל, היא זו שגיבשה עבורנו צבא-סולידריות שנמצא שם תמיד עבורינו ואנחנו מודים על כך".

   

  נציג משפחת התורמים, אליאס ליפאטין: "חמישים וחמש שנה אחורה יכולתי רק לדמיין את הרגע החשוב הזה, שבו אני עומד כאן עם אשתי ועם כל בני משפחתי, חוגגים בר-מצווה לנכד שלנו בישראל, ומסייעים להקמת מרכז כה חשוב. מדינת ישראל היא סמל הדורות שלנו, וכל עוד אנחנו בחיים, חשוב לנו לתרום עבורה. אני בטוח שגם ילדיי ונכדיי ימשיכו בדרך זו".

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד