חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  שיתוף פעולה עם המשרד לאזרחים ותיקים

  שיתוף פעולה עם המשרד לאזרחים ותיקים

  לקראת "חודש הקשיש", הגיע השר אורי אורבך לביקור במרכז הרפואי 'וולפסון' וסיכם על היערכות מיוחדת, שתכלול הקמת "דירה בטוחה" לדוגמא. הדירה תוצב בחצר המרכז הרפואי ותזמין את האוכלוסייה המבוגרת להתרשם מעזרי הבטיחות השונים. בנוסף, יופקו ויחולקו כרזות וחוברות הסברה.

   

  השר לאזרחים ותיקים, אורי אורבך, ביקר במרכז הרפואי 'וולפסון' בשבוע שעבר, במסגרת ההיערכות של משרדו ל-"חודש הקשיש" שיצויין בחודש אוקטובר הקרוב.

   

  השר אורבך שוחח עם מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ', על החשיבות שבמתן הנחיות בטיחות לאוכלוסייה המבוגרת והקשישה, במטרה למנוע היפגעויות בסביבה הטבעית - הבית. השניים החליטו על שיתוף פעולה במסגרתו תוקם "דירה בטוחה לקשיש" לדוגמא על-ידי ארגון 'יד שרה', אשר תוצב בחצר המרכז הרפואי. מבוגרים וקשישים שיפקדו את המרכז יוזמנו לסיור בדירה, במטרה שיתרשמו מעזרי הבטיחות השונות וילמדו אודות הסכנות האורבות בבתיהם הפרטיים - כגון, נפילות באמבטיה או היתקלות בחפצים חדים - וכיצד להימנע מהן.

   

  בנוסף, המרכז הרפואי יפיק כרזות וחומרי הסברה, בשיתוף המשרד לאזרחים ותיקים, שייתלו ברחבי המרכז ויחולקו כחוברות לבני הגיל השלישי ומשפחותיהם. הכרזות והחוברות יכללו מידע שימושי על זכויותיהם של הקשישים, כמו גם הנחיות חשובות הנוגעות לבטיחות במרחב הביתי.

   

  "עד כה ההשקעה העיקרית הייתה במניעת היפגעות ילדים במרחב הבית והפנאי, אך חשוב לא פחות למנוע היפגעות של קשישים ומבוגרים, אשר נפילה או פציעה אחת יכולות לשנות את חייהם ואת חיי משפחותיהם", אמר במהלך הפגישה ד"ר ברלוביץ', המכהן גם כיו"ר המועצה הלאומית לבטיחות בית ופנאי. בהמשך לדברים אלו, הציע לשר אורבך להקים גירסא נוספת של ארגון 'בטרם', שתפנה לקהל המבוגר. "אני צופה כי שיתוף הפעולה עם המשרד לאזרחים וותיקים יאפשר מתן שירות טוב יותר לבני הגיל השלישי", סיכם מנהל המרכז את המפגש.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד